200 zł do Carrefour + 12 miesięcy bez opłat za kartę kredytową w BNP Paribas

200 zł do Carrefour + 12 miesięcy bez opłat za kartę kredytową w BNP Paribas

 

     Promocja trwa do 28.02.2021
    Liczba wniosków w promocji:  brak danych
Korzyści z promocji:
 • 200 zł na zakupy w Carrefour
 •  9 200 punktów w programie Mam Bonus (wymienisz je na nagrody)
 • 12 miesięcy za Darmo Karta kredytowa

Warunki przystąpienia do promocji:

 • masz ukończone 18 lat
 • posiadasz źródło dochodu. W momencie składania wniosku zostaniesz poproszony o udokumentowanie posiadania stałych dochodów 
 • nie mogłeś mieć w BNP Paribas karty kredytowej  od 1 września 2019 roku.

Jak przystąpić do promocji:

 • Złóż wniosek o kartę z TEGO LINKU. Uzupełniasz dane, czekasz na telefon od pracownika banku, który wypełni z Tobą wniosek. Telefonu możesz spodziewać sie w zaledwie kilka minut od rejestracji. Pamiętaj, że  do 28 lutego musisz mieć już podpisaną umowę o kartę – nie pozostawiaj składania wniosku na ostatnią chwilę, może to potrwać kilka dni.                    
 • W ciągu 2 kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu podpisania umowy o kartępłać kartą za codzienne zakupy. Pamiętaj aby otrzymać bonus twoje płatności muszą wynosić na min. 1 000 zł w każdym z miesięcy. Co jest bardzo prostym warunkiem do zrealizowania, wystarczy płacić za paliwo, odzież, żywność itp.

  Za każdy miesiąc, w którym wykonasz płatności należy Ci się bon do Carrefour na 100 zł.

 • Aby odebrać nagrodę, na początek zarejestrujcie się na stronie programu lojalnościowego mambonus.pl. Warto to zrobić zaraz po otrzymaniu karty ze względu na możliwość zbierania punktów lojalnościowych wymiennych na nagrody. Mimo wszystko macie na to maksymalnie 2 miesiące. Każdy bon do Carrefoura zostanie udostępniony na platformie w ciągu 60 dni roboczych od momentu spełnienia warunków promocji. 

  Bony do Carrefoura ważne są do 14 lutego 2022 roku. Każdy bon ma jednorazowy charakter. Oznacza to, iż nie wydaje się z nich reszty. Na plus zasługuje fakt, iż podczas transakcji można łączyć bony. To bardzo wygodne przy większych zakupach. E-bony możecie wykorzystać zarówno w hipermarketach, jak i supermarketach Carrefour, jak również w sklepach Carrefour BIO.

Program Mambonus w BNP Paribas podstawowe założenia.

 Jak w każdym projekcie tego typu, transakcja wykonywana zarejestrowaną kartą, będzie skutkowała otrzymaniem punktów lojalnościowych. Za każdą wydaną złotówkę otrzymacie 2 punkty. Dlatego spełniając warunki na poczet promocji zyskacie co najmniej 4000 punktów (dwa miesiące po 1000 zł, razy 2 punkty).

Katalog nagród w programie mamBonus znajdziecie tutaj. Możecie sami zdecydować, na co wydacie swoje punkty. 

Oprócz opisywanej promocji, program lojalnościowy mamBonus może nagrodzić Was za kilka dodatkowych akcji:

 • za rejestrację w programie otrzymacie 200 punktów, 
 • jeśli w ciągu dwóch miesięcy (60 dni) od momentu podpisania umowy o kartę kredytową, wykonacie 4 transakcje na minimum 50 zł (każda z nich), dostaniecie 5000 punktów ekstra – regulamin promocji.

W ten sposób oprócz premii głównej, zdobędziecie punkty w programie, które wymienicie przykładowo na nagrody gwarantowane KATALOG NAGRÓD  . Oprócz tego, program mamBONUS zapewnia wiele zniżek i rabatów u swoich partnerów. na przykład 10% zniżki na do kina Cinema City, 10% rabatu w Wittchen.

 

Otrzymuj informacje o nowych promocjach – polub nas na FB: