CitiKonto. Finansowa rewolucja – edycja III

CitiKonto. Finansowa rewolucja. III edycja

     Promocja trwa do 31.01.2021 lub wyczerpania limitu wniosów
 Liczba wniosków w promocji:  1700

Uczestnikiem może zostać osoba pełnoletnia, która nie posiada oraz po 1.01.2019 r. nie posiadała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje również współposiadaczy tego typu rachunków).

Ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku nie wyklucza z promocji. Jeśli więc masz np. kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową z logo Citi, to udział w promocji jest możliwy. Pamiętaj jedynie, by o konto zawnioskować na stronie promocji.

Nagrody:

 • 3 premie pieniężne po 50 zł każda (co w sumie da 150 zł), które wpłyną na Twe konto, więc środki wykorzystasz według własnego uznania (przelewając, wypłacając lub wydając na dowolny cel);
 • 10 kodów rabatowych na przesyłki kurierskie za pośrednictwem InPostu

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji „CitiKonto. Finansowa rewolucja – edycja III” i zgarnąć premie pieniężne na sumę min. 150 zł oraz 8 kodów rabatowych na przesyłki kurierskie:

 • złóż wniosek o CitiKonto i najpóźniej do 31.01.2021 r. zawrzyj umowę z bankiem i w ciągu 10 dni od otwarcia konta zaakceptuj regulamin promocji (robi się to wraz z zawarciem umowy o konto);
 • by dodatkowo uzyskać 2 kody rabatowe na przesyłki kurierskie, we wniosku o konto wyraź zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie im informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez bank.

Poszczególne nagrody otrzymywać będziesz za spełnienie poniższych warunków:

 
 
 • nagroda nr 1: premia 50 zł + 8 kodów na przesyłki kurierskie. Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta na swe konto w Citibanku otrzymaj „przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN”
 • nagroda nr 2: premia 50 zł. Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku oraz
  • wpłać/przelej na konto min. 100 zł
 • nagroda nr 3: premia 50 zł. Najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay na sumę min. 100 zł (mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie)
Premie po 50 zł mają być wypłacane odpowiednio do końca drugiego, trzeciego i czwartego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Kody na przesyłki kurierskie mają być przekazane w bankowości internetowej w zakładce „Korzyści i produkty”: do 10. dnia roboczego po miesiącu otwarcia konta.
 
Do dnia otrzymania nagrody nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto. Każdą z nagród można otrzymać jeden raz.