Zarabiaj na bankach – jak korzystać z promocji bankowych?

wpis w: Artykuły, Promocje bankowe | 0
bankok-promocje-bankowe

Banki prześcigają się w różnorodnych sposobach na pozyskiwanie nowych klientów. Umożliwiając nam, swoim potencjalnym klientom na zarabianie na ofertach bankowych. Dlatego warto zapoznać się z promocjami bankowymi, aby móc wykorzystać szansę na zarabianie pieniędzy.​

Wiele osób nie wierzy w to, że można prawdziwe pieniądze można zarobić bez wielkiego nakładu pracy lub dużej inwestycji środków własnych, co oczywiście wiąże się dużym ryzykiem . Popularne powiedzenie że ” w życiu nic nie jest za darmo”, nie sprawdza się jednak w przypadku promocji bankowych.
Obserwują rynek ofert bankowych, coraz częściej można natrafić na ofertę dającą kilkusetzłotowy zastrzyk gotówki w zamian za skorzystanie z usług banku. Otwarcie bezpłatnego konta lub skorzystanie z innego narzędzia np. karta kredytowa .
 Konsekwentni sympatycy promocji bankowych są wstanie uzyskiwać regularne  i dość wymierne wpływy. To dla takich osób powstał ten serwis. Dla Was śledzimy na bieżąco oferty banków, czytamy regulaminy promocji. Przedstawiamy konkretną ofertę, wraz warunkami uczestnictwa oraz co należy zrobić  aby skorzystać z promocji bankowej.
 

Gdzie w tym wszystkim sens ?

Wydawałoby się, że banki tracą na tego typu akcjach, a uzyskanie korzyści z promocji jest niemożliwe. W rzeczywistości jednak przyciągnięcie nowego klienta dla banku jest ważniejsze niż jednorazowa wypłata. Dotychczasowe metody pozyskiwania nowych klientów  przestały sprawdzać się w dzisiejszych realiach. Ogrom reklam telewizyjnych oraz ich koszty produkcji oraz gaż dla aktorów, powoduje że bank woli wypłacić bezpośrednio klientowi kilkuset złotową premię.  W dobie pandemii, bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem jest bardzo utrudniony, lub wręcz niemożliwy.
 

Na czy polegają promocje bankowe?

Zasada działania promocji jest bardzo prosta. Bank oferuje osobom, które dotychczas nie korzystały z jego usług lub z jakiś przyczyn przestały korzystać , konkretne korzyści.  W zamian za skorzystanie z produktu i spełnienia dodatkowych wymagań banki oferują nowym klientom jednorazowe wpłaty pieniędzy lub wyjątkowo korzystne oferty bankowe np. stała refundacja za transakcje. Nie rzadko można trafić na promocję bankową gdzie otrzymamy urządzenie elektroniczne, takie jak smartfon lub tablet. Popularną formą są wszelkiego typu vouchery oraz karty rabatowe. Banki pamiętają, że atrakcyjniejszy prezent, tym większe zainteresowanie promocją, co zwiękasza ich szanse na pozyskanie nowych klientów. 
 
 

Jak korzystać z promocji bankowych z głową?

Korzystają z promocji bankowych należy być świadomym że zostały one stworzone aby bank na nich nie tracił. Warto mieć na uwadze czy dany produkt oraz premie są dla nas korzystne. Przykładowo bank za otwarcie konta osobistego oferuje rabat na paliwo danej sieci stacji. Nie wiele nam przyniesie korzyści taka oferta, gdy nie posiadamy samochodu, lub w pobliżu nie ma stacji danej sieci. Warto mieć świadomości iż większości produktów można nabyć w kilka minut, lecz spełnienie wymogów promocji może zająć nawet kilka miesięcy.  Bardzo wiele osób rezygnuje z korzystania z promocji bankowych, ponieważ studiowanie regulaminów promocji może być  bardzo uciążliwe. Dla ułatwienia orientacji  w gąszczu ofert powstał ten serwis. Otrzymujesz wyczerpujące informacje na temat danej promocji bankowej, zasad uczestnictwa oraz warunków przyznawania premii. Nie chowamy niewygodnych faktów za gwiazdkami oraz drobnym druczkiem.
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnych promocjach bankowych polub naszą stronę na FB.

 

  • Podstawowe tezy o których musimy pamiętać korzystając z promocji bankowych:
  • Czy dana promocja jest dla Ciebie ?
       promocja kredytu przy już ostro nadwyrężonym budżecie może nie być najlepszym pomysłem.
  • Czy jesteś w stanie spełnić warunki uzyskania premii ?
        Bywa iż warunkiem uzyskania jest utrzymania wpływów na konto lub poziom wydatków na danym instrumencie  np. 250 zł wydatki na paliwo
  • stawiajmy na te promocje bankowe, które są jasne oraz przejrzyste pod względem warunków
 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY: