TWISTO 100 zł za założenie konta

TWISTO 100 zł za założenie konta

     Promocja trwa do 24.12.2020
    Liczba wniosków w promocji:  brak danych
 • Korzyści z promocji:
 • premie 100 zł
 • Dostęp do planu Space przez 3 miesiące za darmo
Czym jest Twisto i jak działa?
    Twisto to czeska marka której flagowym produktem jest karta z odroczonym terminem płatności.
    Mówiąc krótko dziś zakupy w sklepach stacjonarnych lub internecie, a płacisz za 45 dni.

    Możliwe jest także wydłużenie okresu spłaty, jednak możesz spodziewać się dodatkowej opłaty oraz    koniecznością spłacenia przynajmniej części limitu.

Jak uzyskać premię?
 • należy do 24 grudnia 2020 roku przejść na stronę promocji i podać swój adres e-mail.

  Po podaniu swojego adresu zostaniecie poproszeni do stworzenia hasła do konta oraz uzupełnienia podstawowych danych teleadresowych oraz danych ekonomicznych (w celu określeniu przyznanego limitu. Istatną sprawą jest wyrażenie niezbędnych zgód marketingowych (na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji) oraz zgód na zbadanie Waszej zdolności kredytowej. Twisto udostępnia Wam limit kredytowy, dlatego musi weryfikować swoich klientów.Nie będzie musieli przesyłać skanów dokumentów.

  Podczas wypełnienia formularza będziecie musieli podać wartość limitu, jaką chcielibyście otrzymać. Jeżeli wasze dochody będą za niskie wniosek nie zostanie odrzucony, po prostu przyznają mniejszą kwotę, która wraz z korzystaniem z karty będzie mogła wzrastać.

  Wybór odpowiedniego planu Space. W ramach promocji możecie skorzystać z 3 miesięcznego, darmowego planu, który zapewni Wam fizyczną, plastikową kartę i kilka innych funkcjonalności, które omówię w dalszej części artykułu. Po zakończeniu darmowego okresu będziecie mogli wrócić do darmowego planu Online lub pozostać przy planie Space, płacąc za niego 9,99 zł miesięcznie. 

 • Weryfikacja Waszej tożsamości odbywa się na podstawie przesłanego przelewu na 1 zł. Pieniądze    wrócą na Wasze konto. Chodzi tu tylko o potwierdzenie zgodności danych. Pamiętajcie więc, że przelew na złotówkę powinien zostać wykonany z konta w banku założonego na dokładnie te same dane, co konto Twisto. Musi zgadzać się imię, nazwisko i adres.
 •  Wniosek zostanie rozpatrzony w ciągu 24 godzin.
 • Środki z premii zostaną przyznane na twoje konto TWISTO. Nie możesz ich przelać na swoje konto lub wypłacić w internecie. Po prostu zrób świąteczne zakupy w internecie lub zapłać kartą w sklepie tradycyjnym.